Cool Mood Baskılı 2'Li Takım
52.50 ₺ 38.90 ₺
%25 İndirim

Cool mood baskılı 2'li takım erkek sweat ve eşofman ile beraber kollar,eşofmanlar üç renkde olup baskı ile süslemeye sahiptir. Yumuşak kumaştan üretilmiş olup günlük giyimlerde rahat ediceği şekilde tasarlanmıştır.

Polis Araba Baskılı 2'Li Takım
52.50 ₺ 38.90 ₺
%25 İndirim

Polis araba baskılı 2'li takım, yumuşak ve esnek pamuklu sarı, gri, renkde erkek sweat ve eşofman olarak 2'li takım. Sarı ve gri sweat, gri eşofman, araba baskısına sahiptir. Eşofmanların beli lastikli ve yazılı baskısı vardır.

Fiyonk Detaylı 2'Li Takım
52.50 ₺ 38.90 ₺
%25 İndirim

Fiyonk detaylı 2'li takım, küçük kız bebekleri için dört farklı renkde ve fiyonklu tayt seti, yumuşak ve esnek kumaştan üretilmiştir. Fiyonklu üst, yakasında ve taytında fiyonk desenli yumuşak pamuklu küçük kumaşlardan yapılmıştır. Dört farklı renk, tam boy tayt elastik bir bel lastiğine sahiptir.

Tüylü Ayıcık Desenli 2'Li Takım
52.50 ₺ 38.90 ₺
%25 İndirim

Tüylü ayıcık desenli 2'li takım, dört farklı renk ile erkek bebekleri için alt ve üst 2'li takım olarak üretilmiştir. Yumuşak orta ağırlıkta pamuklu sweatshirt ve eşofman şeklinde tasarımı yapılmıştır. Üstünde kulaklık detayı tüylü olup eşofmanda ise cep detayı yoktur yazı baskısı mevcuttur.