Uludağ Bilişim

Uludağ Bilişim, 2002 yılından beri sağlık sektörüne Bilgi Sistemleri tasarlayan, kuran ve yön veren, bu sistemlerin servis ve destek hizmetlerini yürüten bir yazılım şirketidir.

Gagazi.com 2020 yılında Dünyayı Giydiren Ünlü Markaların 0-14 yaş bebek ve çocuk tekstili üreticilerinden aracı olamadan müşterilerimize perakende e-ticaret satış mağazası olarak kuruldu. Yakaladığı maliyet avantajını müşterilerine yansıtarak hesaplı ve kaliteli alışverişin adresi.

Kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, uzman bilgisi ve satış sonrası desteğiyle günün 24 saati karşılayan bir internet sitesi olan gagazi.com da, tüm Türkiye'den tek tıkla güvenli bir şekilde zahmete girmeden alışveriş yapabilirsiniz.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üreticilerden aldığı ürünleri satan gagazi.com, ürün seçebilme avantajı ile her yıl 500 den fazla markaya ait yaklaşık 35.000 çeşit ürünü siz müşterilerimizin beğenisine sunmayı hedeflemektedir.

Yurt içi ve yurt dışın da öz sermayemizle büyüme hedeflerimizi gerçekleştirerek, hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyetini sağlayarak Dünyayı Giydiren Ünlü Markaların 0-14 yaş bebek ve çocuk tekstili üreticilerinden aracı olamadan müşterilerimize perakende e-ticaret sektöründe Türkiye’nin her noktasındaki müşterimizle buluşturmak ve öncü firma olmaktır.

Kurulduğu günden bu güne sağlık sektörünün istekleri ve gereksinimlerini gözlemleyen, analiz eden; sonuçlara kendi deneyim ve bilgisini de katarak projeler geliştiren Uludağ Bilişim, teknolojinin yüksek kalitesini taşıyan "Yazılım Ürünleri" ile bir çözüm merkezidir.

Ülkemiz sağlık sisteminin güncel sorunlarının tümüne; kullanılan ileri teknoloji sayesinde ve bu sektörde uzun tecrübelere sahip uzmanlarımız ile kesin çözümler sunulmaktadır. Uzun süren analizler sonrası hastaneler, laboratuvarlar, aile sağlığı merkezleri, il sağlık müdürlüklerinin ve halk sağlığı müdürlüklerinin tüm sorunları tespit edilmiş ve bu sorunlara yazılım uzmanlarımız ile sağlık sistemi çalışanlarının ve bayilerimizin ortaya koyduğu çözüm önerilerinin en makul yönlerinin harmanlanmasıyla çok farklı çözüm yaklaşımları geliştirilmiştir.

Tüm sağlık birimlerinin (Sağlık Bakanlığı, SGK, Hastaneler, Klinikler, Sağlık Müdürlükleri, Aile Sağlığı Merkezleri, Laboratuvarlar, Döner Sermaye Saymanlıkları) aynı dili konuşan (XML) ve internetin tüm avantajlarını kullanıma sunan yerleşik lokal uygulamaları geliştirilmiştir. Bu uygulamalar sadece Lokal ihtiyaçları olan faturalama, kaçak hasta, entegre hastane birimleri gibi gereksinmelere ihtiyaç vermekle kalmaz, kayıtlı veriden üretilebilen tüm istatistiksel veriyi oluşturur ve yönetimin karar alma mekanizmasının bel kemiği haline gelecek kadar önemli bir rolü üstlenir. Hastaneler günlük sorunlarıyla boğuşmanın çok ötesine gidip, geleceğe yönelik analizler, öngörüler gibi geçmiş verilerin regresyonlarıyla elde edilerek sunulan bilimsel verilerin ışığında kendisini geliştirebilir.

 

Global Projelerimiz
NBYS AH - Aile Hekimliği Bilgi Yönetim SistemiNBYS AH - Aile Hekimliği Bilgi Yönetim Sistemi

 

NBYS AH - Aile Hekimliği Bilgi Yönetim Sistemi

Sistemimiz ile doktorlarımızın ve hemşirelerinin hastalarına ait veri girişi ve veri gönderimi işlemlerini güvenilir, kolay ve hızlı bir şekilde bakanlık sunucularına iletilmesini sağlamakla birlikte, detaylı analiz ve raporlamaların 1 dakikadan daha kısa bir sürede listelenip çıktı olarak alınmasını sağlamaktayız.
 
 
 
 
 
NBYS İSG & İBYS - İşyeri Sağlığı ve Güvenliği Bilgi Yönetim Sistemi
NBYS İSG & İBYS - İşyeri Sağlığı ve Güvenliği Bilgi Yönetim Sistemi

 

NBYS İSG & İBYS - İşyeri Sağlığı ve Güvenliği Bilgi Yönetim Sistemi

Yazılım sistemimiz sayesinde OSGB, İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlarının sözleşme imzaladıkları kurum ve firmaların çalışanlarına uyguladıkları muayene, izlem, eğitim, toplantı, ekipman, raporlama, analiz ve takipleri vb. işlemlerinin 15 Ana Menü ve toplamda 124 Modüllü artırımlı mimari yapısıyla internete bağlı olan her telefon, tablet ve bilgisayar üzerinden yapılıp bakanlık sunucularına e-imza ile gönderilmesini sağlamaktayız.
 
 
 
NBYS Klinik - Muayenehane Bilgi Yönetim SistemiNBYS Klinik - Muayenehane Bilgi Yönetim Sistemi

 

NBYS Klinik - Muayenehane Bilgi Yönetim Sistemi

NBYS Klinik Yazılımımız; hastalar, randevular, telefonlar, ödemeler, tahsilatlar, tahliller, cari, stok,
aşı ve rapor takipleri gibi tüm işlemleri kolayca takip edebilmek, bakanlık sunucularına verileri gönderebilmek için tasarladığımız bir otomasyon sistemidir.
 
 
 
 
HBYS - Hastane Bilgi Yönetim Sistemi
HBYS - Hastane Bilgi Yönetim Sistemi

 

HBYS - Hastane Bilgi Yönetim Sistemi

Klinik Modüller ve İdari Modüller olmak üzere 2 ana başlıkta 32+ modül ile
SBYS VEM 2.0 verimodeli uyumlu olarak kullanıcı deneyimi ve artırımlı mimari yapısıyla
güncel olarak tasarlanmaktadır.
 
 
 
 
 
Saglikaktuel.comSaglikaktuel.com

 

Saglikaktuel.com

2006 yılında kurulan Sağlık Aktüel; en güncel SGK, sağlık, mevzuat, doktor haberlerini tanıtan, ruhsat, kadro ve branş danışmanlık hizmetleri sunan dijital bir platformdur.
 
 
 
 
 
 
Doktorarandevu.com
 
Doktorarandevu.com

 

Doktorarandevu.com

Özel muayenehane doktorlarına randevu ve tanıtım olanağı sağlayan dijital bir platformdur.
Amacımız; hastaların en iyi doktoru bulması ve en kolay şekilde randevu alması amacıyla
oluşturduğumuz bu platformda hastaların tedavi süreçlerinin sorunsuz bir şekilde
yürütebilmesi için daima hastaların yanında yer almak ve mümkün olan en iyi tedaviyi
her zaman her yerde kolayca bulmalarına olanak sağlamak.
 
 
Paratut.com
Paratut.com

 

Paratut.com

Firmaların; e-Fatura, e-Arşiv ve e-SMM Finansal Yönetim ve Müşteri İlişkileri Yönetimi ile satış öncesinden,
satış sonrasına finansal işlemlerini verimli yönetebilmesini sağlayan Ön Muhasebe Bilgi Yönetim Sistemidir.
 
 
 
 
 
 
Salpinshop.com
Salpinshop.com - Doğal Propolis, Arı, Bal Ürünleri

salpinshop.com

Doğal besin içeriği ve biyolojik aktiviteleri korunmuş propolis, arı sütü, polen, arı ekmeği ve ham bal gibi, her ürünü müşteriyle buluşturan perakende e-ticaret satış mağazasıdır.
 
 
 
 
 
 
todomng-logoTodomng

 

Todomng

Todomng ile Her şeyi organize et! Her zaman güvenebileceğiniz bir görev yöneticisi! Zamanınızı etkili bir şekilde yönetin! Görevlerinizi ve projelerinizi kolayca düzenleyin ve önceliklendirin.
 
 
 
 
Endavet.com
Endavet.com

 

Endavet.com

Düğün ve davet organizasyonları için binlerce seçenek sunan firmaları, güzellik ve
bakımda hizmet veren uzman ve merkezleri, restoran, cafe ve birçok lezzet mekanını,
spor ve sağlık alanında hizmet veren danışmanları ve merkezleri bünyesinde bulunduran,
uygulama ve web sitesi ile kullanıcıya kolay ve kaliteli hizmet sunan
Türkiye’nin ilk ve tek dijital platformudur.
 
 
 
Treatoffice.comTreatoffice.com

 

Treatoffice.com

Uluslararası tanınmış hastaneleri ve klinikleri bulup karşılaştırabileceğiniz ve tıbbi seyahatinizi ayarlayabileceğiniz çevrimiçi bir tıbbi seyahat hizmetidir.
 
 
 
 
 
 
Qbuton.com
Qbuton.com

 

Qbuton.com

Müşteri Memnuniyeti, Etkinlik ve Anket Ölçme Sistemi ile kolaylıkla anketler oluşturup, oylama sunabileceğiniz ve derinlemesine Pazar araştırması yapabileceğiniz bir platformdur.