Uzun Kollu Tüylü Kalp Ve Taş Desenli Sweat
50.00 ₺ 38.90 ₺
%22 İndirim

Uzun kollu tüylü kalp ve taş desenli sweat, kızlar için çiçek yoğunluğu baskısı ve rahat pamuklu kumaşı ile kalp şeklinde ki baskının etrafı taş süsleme olup kalp detayının içi tüy ile kaplanmasından oluşan bu sweat kız bebeklerin vazgeçilmez şıklığı olacaktır..

Tüylü Ayıcık Desenli 2'Li Takım
52.50 ₺ 38.90 ₺
%25 İndirim

Tüylü ayıcık desenli 2'li takım, dört farklı renk ile erkek bebekleri için alt ve üst 2'li takım olarak üretilmiştir. Yumuşak orta ağırlıkta pamuklu sweatshirt ve eşofman şeklinde tasarımı yapılmıştır. Üstünde kulaklık detayı tüylü olup eşofmanda ise cep detayı yoktur yazı baskısı mevcuttur.

Smile Baskılı Kapşonlu Sweat
58.00 ₺ 49.90 ₺
%13 İndirim

Tuffy Bebek Giyim ürünleri ile bebekleriniz hem rahat hem de çok şık!

Köpek Baskılı Sweat
52.50 ₺ 38.90 ₺
%25 İndirim

Köpek baskılı sweat, erkek bebekler için yumuşak pamuk karışımlı sweatshirt önünde köpek baskısı ve tutulabilir 3 renkde tutamaç köpeklerin elleri ile 3d baskı şeklinde tasarıma sahiptir.

Relax Baskılı Ekose Detaylı Sweat
52.50 ₺ 38.90 ₺
%25 İndirim

Relax baskılı ekose detaylı sweat yumuşak pamuktan yapılmış üç farklı renkden oluşmaktadır. Ön ve arka yüzlerinde alt tarafta ekstra olarak ekose detaylı kumaş bağlantısı vardır.

Kuzucuk Detaylı Sweat
52.50 ₺ 38.90 ₺
%25 İndirim

Kuzucuk detaylı sweat, üç renkten oluşan 3d modelinde  kuzucuğun kulakları el ile tutulur şekilde ve baskılı olarak rahat pamuklu kumaştan üretilmiştir. 

Uzun Kollu Desenli Sweat
52.50 ₺ 38.90 ₺
%25 İndirim

Tuffy Bebek Giyim ürünleri ile bebekleriniz hem rahat hem de çok şık!

Charm Baskılı Ekose Detaylı Sweat
52.50 ₺ 38.90 ₺
%25 İndirim

Charm baskılı ekose detaylı sweat, pamuklu yapısı ile erkek bebekler için üretilen, ön tarafta beyaz renkde charm baskısı ve alt tarafta ek olarak uygulanan ekose kumaşı ile tasarlanmıştır. İç kısım yumuşak, pamuk bir yapı hissine sahiptir, dört farklı renkte üretilmiştir.

Panda Baskılı Sweat
52.50 ₺ 38.90 ₺
%25 İndirim

Panda baskılı sweatshirt, erkek bebekler için iki farklı renkte üretilmiştir. Rahat pamuklu kumaştan üretilen ve ön tarafında panda baskısının olması ile beraber hafif ağırlıkta ürünüdür.

Uzun Kollu Love Baskılı Çiçek Detaylı Sweat
52.50 ₺ 38.90 ₺
%25 İndirim

Uzun kollu love baskılı çiçek detaylı sweat yumuşak pamuklu kumaştan üretilmiş kız bebekleri için hafif sweatshirt tasarımına sahiptir. Üç farklı renkte üzerinde sık çiçek baskısı ve love üzeri tüy detayı mevcuttur.

Uzun Kollu Pul Detaylı Sweat
52.50 ₺ 38.90 ₺
%25 İndirim

Uzun kollu pul detaylı sweat kız bebekler için tasralanmış sweatshirt, hafif pamuklu kumaştan üretilmiştir. Yumuşak ve esnek ön kısımda yazı baskısı üzerine pul işlemeleri ve kollarında yazı baskısı bulunur, 

Uzun Kollu Kedi Detaylı Sweat
52.50 ₺ 38.90 ₺
%25 İndirim

Uzun kollu kedi detaylı sweat kız bebekler için üç farklı renkte yumuşak ve esnek pamuklu kumaştan üretilmiştir. Önünde kedi baskısı ve ponpon şeklinde tüylü tasarımı bulunmaktadır.

Uzun kollu Taş Detaylı Sweat
52.50 ₺ 38.90 ₺
%25 İndirim

Uzun kollu taş detaylı sevimli kalp baskılı sweatshirt, ön tarafında yazı baskısı ve kalp baskısı etrafında ışıltılı taş işlemeleri bulunmaktadır, Üç farklı renkte üretilmiş olup baskı modellemesi kollara kadar uzanan şık ve sevimli bu sweatshirt hafif ve kullanışlı yapısı ile kız bebeklerimiz için günlük hayatta rahat kullanacağı bir tasarım olmuştur.

Uzun Kollu Kalp ve Kedi Baskılı Sweat
52.50 ₺ 38.90 ₺
%25 İndirim

Uzun kollu kalp ve kedi baskılı sweat, dört farklı renk üretimine sahip olup ön tarafında 3d baskılı kedi figürü üzeri tüy kaplamalı el ile dokunulduğunda yumuşak bir hissiyat veren modelimiz kız bebeklerimiz için üretilmiştir. Yumuşak, esnek ve pamuklu sweatshirt boyun tarafında çıtçıt ile kendini tamamlamıştır.

Uzun Kollu Puantiyeli Tavşan Baskılı Sweat
52.50 ₺ 38.90 ₺
%25 İndirim

Uzun kollu puantiyeli tavşan baskılı sweat, kız bebekler için hafif yapısı ve yumuşak kumaş ile üretilmiş olup ürün ön tarafında küçük tavşan figürü ayriyeten 3d baskısı ile tavlan kulakları el ile tutlabilir modelde tasarlanmıştır. Dört farklı renkte tasarlanan bu sweatshirt günlük hayatta kullanımı uygundur.

Uzun Kollu Papatya Baskılı Sweat
58.00 ₺ 49.90 ₺
%13 İndirim

Uzun kollu papatya baskılı kız bebekleri için süper yumuşak pamuklu kumaştan yapılmış uzun kollu sweat üst. Önde kırmızı 3d papatya baskılı olup geri kalan her yerinde nokta şekline baskıları bulunmaktadır.

Uzun Kollu Be Happy Baskılı Sweat
52.50 ₺ 38.90 ₺
%25 İndirim

Uzun kollu be happy baskılı sweatshirt, kız bebekler için üç farklı renkten ve hafif, pamuklu kumaştan üretilmiştir.Ürünün ön tarafında ''Be Happy''baskısı ayriyeten küçük bir smile figürü bulunmaktadır.

Uzun Kollu Tüy Detaylı Hayvan Baskılı Sweat
52.50 ₺ 38.90 ₺
%25 İndirim

Uzun kollu tüy detaylı hayvan baskılı sweat, kız bebekler için dört farklı renkten oluşan tatlı hayvan motifli ve 3d baskılı el hissiyatlı pamuklu bir üst olan sweat yumuşak pamuklu kumaştan üretilmiştir.

Uzun Kollu Penguen Baskılı Sweat
52.50 ₺ 38.90 ₺
%25 İndirim

Uzun kollu penguen baskılı sweat, yumuşak ve esnek pamuklu kumaştan üretilmiştir. Dört farklı renk seçeneği ve ön tarafında yaka kısmında taşa benzer işlemeler ve penguen bir baskıya sahiptir.

Uzun Kollu Tül Detaylı Baskılı Sweat
52.50 ₺ 38.90 ₺
%25 İndirim

Uzun kollu tül detaylı baskılı sweat, kız bebekler için sevimli bir pamuklu sweat. Dört farklı renkte ön tarafında 3d kuş baskılı ve kuyruk tarafı ise tül ile tamamlanmış sevimli baskısı ile dekore edilmiştir. Omuzdaki çıtçıtlarla sabitlenir ve kafaların üzerinden geçmeyi kolaylaştırır.

Uzun Kollu Kuzucuk Baskılı Sweat
52.50 ₺ 38.90 ₺
%25 İndirim

Uzun kollu kuzucuk baskılı sweat, yumuşak ve rahat pamuklu kumaştan üretilmiştir. Önde sevimli kuzucuk baskısı ve kuzucuğun kulakları 3d baskısı bulunmaktadır. Yaka tarafında ki çıtçıtlar ise bebeklerinizi giydirirken kafalarından rahat şekilde geçmesi için tasarlanmıştır.